Sepet(0)

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Teslimat Süreler

Siparişinizin Hazırlanması
Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz www.digakitap.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-posta dan 24 saat sonra müşteri Hesabım menüsü altındaki Siparişler bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı
Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;
1 ile 3 iş gününde,

Kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda
Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler adresimize geri getirilecektir. Bu durumda ürünler iade edilmiş kabul edilecek ve ürün iade kuralları geçerli olacaktır.

Kargo Ücretleri

https://www.digakitap.com internet mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.

Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasında toplam tutarınıza eklenerek tahsil edilir.

Kargo ücreti talep edileceği durumlarda mutlaka alışveriş sepetinizde ve ödeme cetvelinizde görüntülenerek , ödemenin bilginiz dahilinde olması sağlanmaktadır.


Yalnızca ürün kargosunda hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün iadesi yapılmaktadır. Bu durumun bir tutanak ile tespit edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle kargonuzu teslim alırken, kargo personeli gitmeden kargonuzu açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
Böylece hasarlı bir durum varsa, aynı kargo personeli ile vakit kaybetmeden göndermiş olursunuz.
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize sağlam olarak ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır.