Sepet(0)

Günümüzde “Kitap yazdım” ve “kitabımı bastırmak istiyorum” diyen yazar adayları özellikle İnternet aracılığı ile çeşitli araştırmalarda bulunmaktadır. Bu araştırmalarınıza kaynak olması adına Diga Kitap olarak bazı konuları sizin için özetlemeye çalıştık. ‘’Kitap yazdım’’ kelimesi eserinizi bitirdiğiniz anlamına geliyor bu konuda kitabınız için en kaliteli hali ile editörlük, tasarım, dizgi, resmi işlemlerin yanı sıra satış ve dağıtım ağı ile yazar ve eseri daha kuvvetli halde okurlar ile buluşuyor.

Öncelikle Yazar adayımıza beş farklı kapak tasarım seçeneği sunuyor ve dilediği tasarımı seçmesini sağlıyoruz. Hem içerik hem imla editörlüğü sayesinde iki farklı editörün kitabınız üzerinde çalışması ile eseriniz daha kuvvetli bir hale geliyor.

Kitap Yazdım Nasıl Satarım?

Kitap yazdım diyerek bizlere başvuruda bulunan yazar adayları tüm bu işlemlerden sonra kitabın etiket fiyatı belirleme noktasında bir alt limit ve birde üst limit belirliyoruz. Okur ve piyasa şartlarına uygun şekilde belirlenen bu iki fiyat arasında yazar dilediği fiyatı seçerek eserinin satış fiyatını belirliyor.

Anlaşmalarımız sayesinde kitabınız birçok online satış noktasından kitapçı sipariş sistemlerine kadar 5.600’e yakın noktada satışa çıkıyor. D&R, kitapyurdu, idefix, prefix gibi bilinen kitap satış siteleri ve ülkemizde sürekli gelişen e-ticaret sektörüne yeni yeni dahil olan siteler sürekli genişleyen dağıtım ağımız sayesinde eserinizin yayınlandığı yerler oluyor.

Diga kitap olarak yayınevi kadromuz ‘’kitap yazdım’’ diyerek ilk eserlerini araştırmalar sonucunda yayınlayan ve edebiyat dünyasında ilerleyerek eser veren yazarlar tarafından kurulmuştur. Firmamızın tüm çalışanları derleme, edebiyat, psikoloji alanında eser vermiş yazarlardan oluşmaktadır. Bu anlamda yazarların istek ve ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor, eserinizi topluma sunmak için en mücadeleci şekilde bir anlayış benimsiyoruz. Bizler yazarın eserine dair takdirin her zaman topluma ait olduğunu düşünüyoruz ve yazarın kendini geliştirme noktasında edebi üretimine devam etmesi gerektiğine inanıyor, edebiyatın mücadele ile birleştiğinde güzel bir hale büründüğüne inanıyoruz.