Sepet(0)

Kitap çıkarmak ne kadara mal olur?

Bu sorunun cevabı genel olarak baskı kalitesi ve istenen kitap miktarına göre değişmektedir. Çoğu yayınevi sayfa sayısına göre farklı fiyatlar vermekle birlikte, eserinizden 500, 1.000, 3.000 gibi adetlere göre farklı fiyatlandırmalar izlemektedir. Aynı şekilde eserinizi dağıtım ve satışını, reklam süreçlerinde yayınevleri kadar kuvvetli hareket edemeyen matbaalar ise çeşitli fiyatlar vermektedirler.

Kitap çıkarmak ne kadar mal olur?

Bu sorunun diga kitap olarak biz de sayfa sayısına ve basım maliyetine göre değişmeyen tek bir cevabı bulunuyor. İncelediğimiz ve basıma uygun gördüğümüz eserleri tek bir yayın paketimiz ile yayınlıyor ve yazarı sınırsız baskı garantisi altına alıyoruz. Böylece yazar çok daha düşüm maliyetlere eserinin reklam ve dağıtım ağını kuvvetlendirerek hareket edebiliyor, ekonomik anlamda büyük fedakarlıklar yapmadan yazdığı kitabı toplumla ile buluşturabiliyor.

İki farklı editörümüz, beş farklı kapak tasarımı politikamız ve yazarın tarafına gönderilen 20 adet görsel ve videomuz ile kuvvetli bir yayın politikası izlemekteyiz.

Kitap çıkarmak ne kadar mal olur? araştırmalarında bulunan yazarları yayınevimizin kurucu kadrosunda yazarlar bulunan bir yayınevi olarak çok iyi anlıyoruz.

Diga Kitap edebiyat ağırlıklı olmak üzere derleme, araştırma, tarih, psikoloji konularında eserler yayınlıyor. Uzmanlık alanımız dışında kalan çocuk kitapları, siyasi ve dini eserleri yayınlamıyoruz.

Siz de bir kitap yazdıysanız ve eserinizin yayınlanmasına dair süreçleri merak ediyorsanız iletişim bilgilerinizi bize iletebilir, web sitemizi inceleyerek mail adresimiz üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. İncelenmesi için dosyanızı mail adresimize gönderebilir ve yayın kurulumuzun eserinizi incelemesi sağlayabilirsiniz.

Yayın kurulumuzun eserinizi olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda tarafınıza geri dönüş sağlanarak maliyetler, şartlar, hakkında detaylı bilgilendirmede bulunur ve yazarlık sözleşmemizi size ulaştırarak eserinizin anlaşmalarımız sayesinde birçok online satış noktasından kitapçı sipariş sistemlerine kadar 5.600’e yakın noktada satışa çıkmasını sağlayabiliriz. D&R, kitapyurdu, idefix, prefix gibi bilinen kitap satış siteleri ve ülkemizde sürekli gelişen e-ticaret sektörüne yeni yeni dahil olan siteler sürekli genişleyen dağıtım ağımız sayesinde eserinizin yayınlandığı yerler gün geçtikçe artar bir halde oluyor ve eğer satış rakamınız sürekli yükselen bir haldeyse sizde tanınan yazarlarımız arasında yerinizi alabiliyorsunuz